Novinky

Podívejte se na aktuální informace a novinky na CSkontaktu.

S poptávajícím je potřeba komunikovat

Pošlete nabídku a čekáte? Takhle zakázku určitě nezískáte! Musíte se připomenout. Zjistit, jak byl poptávající s nabídkou spokojen a případně ji lehce upravit. Napište přes náš server nebo zavolejte. Vaše šance na nového zákazníka tím raketově vzroste.

08/2018

Svítilna za poptávku

Za firemní poptávky letos rozdáváme kvalitní LED svítilnu. Díky nám si firmy mohou posvítit nejen na dodavatele, ale teď i na cokoli jiného :-). Poptejte a posviťte si.

06/2018

CSkontakt je připraven na GDPR

Naše obchodní podmínky jsme doplnili o detaily práce s daty zákazníků i dodavatelů. CSkontakt fungoval v souladu s nařízením Evropské Unie GDPR dříve. Museli jsme však na web doplnit detaily a zákonný důvod zpracování údajů. Detaily k ochraně osobních údajů najdete tady.

05/2018

Místo pro firemní poptávky

Z našich dat plyne, že více než 80 % všech poptávek v systému CSKontakt je firemních. Neexistuje žádný jiný poptávkový server s takovým zastoupením firemních poptávek. Díky našemu zaměření na firmy mají dodavatelé velkou šanci získat spolu se zakázkou i stáleho zákazníka. Staňte se dodavatelem a získejte nové zákazníky.

03/2018

Uživatelé hodnotí naše služby kladně

Kromě osobní zpětné vazby víme i z nezávislých hodnotících zdrojů, že uživatelé systémů společnosti B2M.CZ jsou s našimi službami spokojeni. Vysokou úroveň hodnocení zaznamenáváme např. na portálu ReferenceHodnocení.cz i v recenzích googlu. Podívejte se, co o nás uživatelé píší.

03/2017

Poptávající odměňujeme Power bankou

V minulém roce jsme firmám, které si zadaly poptávku do systému CSkontakt, posílali jako poděkování USB flash disk. V letošním roce posíláme jako odměnu za zadanou poptávku jiný praktický a vkusný dárek – Power banku, zdroj energie na cesty pro mobilní telefon. Stačí si zadat poptávku na cokoliv, co firma potřebuje, a Power banka je vaše.

02/2017

Je za námi úspěšný rok 2016

Minulý rok hodnotíme jako velice úspěšný. Nesl se ve znamení rozvoje systému CSkontakt a růstu jak v oblasti počtu zveřejněných poptávek, tak i co se týče růstu počtu registrovaných dodavatelů. Celkově naši operátoři zpracovali téměř 15 000 poptávek, přičemž šlo o více než 9 000 českých a téměř 6 000 slovenských poptávek. Věříme, že rok 2017 bude minimálně stejně úspěšný.

01/2017

NAFR – národní registr pro sledování faktur

Společnost B2M.CZ, s.r.o., největší poskytovatel poptávkových služeb v ČR a SR, spolu s významných poskytovatelem inkasních služeb, společností LogiCall Česká republika, s.r.o., spustili projekt „NAFR – národní registr pro sledování faktur“. Princip služby spočívá v tom, že klient pouze elektronicky zadá podklady k dlužníkovi a o zbytek se postará NAFR – precizní systém komunikace s dlužníkem a intenzivní práce specialistů zajistí úhradu pohledávky. Žádná procenta, žádné provize, pouze nízký registrační poplatek.

11/2016

Soukromé poptávky na CSkontaktu

Systém CSkontakt rozšířil své základní funkce – nyní mohou zadávat své poptávky nejen firemní, ale také i soukromí poptávající. Registrovaní dodavatelé systému tak získávají nově možnost oslovit kromě firem i soukromníky a za stejnou cenu tak pracovat s dalším segment zákazníků.

09/2016

Průběžně je možné reagovat nabídkou na stovky zakázek

V systému evidujeme průměrně 2 000 aktivních zakázek, na které je možné zasílat nabídky. Zaregistrujte se jako dodavatel, pošlete poptávajícím firmám své nabídky a získejte zakázky.

08/2016

Počet poptávek v roce 2016 stále stoupá

Počet poptávek měsíčně zveřejněných v systému CSkontakt se od začátku letošního roku neustále zvyšuje. Nejúspěšnějším měsícem nejen letošního roku, ale i celé dosavadní historie systému, byl květen, kdy jsme zveřejnili 1 334 poptávek. Celkově jsme již v období od ledna do května 2016 zveřejnili téměř 5 500 poptávek.

06/2016

Certifikát Zlatý dodavatel

Chcete se odlišit od ostatních dodavatelů systému CSkontakt? Získejte certifikát Zlatý dodavatel! Ten označuje pouze kvalitní dodavatele, kteří se systémem CSkontakt aktivně pracují. Držení certifikátu je graficky zvýrazněno jak ve firemních kontaktech, tak i při komunikaci s poptávajícími. Na podmínky získání certifikátu se informujte u našich operátorů.

05/2016

Příběhy firem na CSkontaktu

Několik poptávajících firem se s námi podělilo o své zkušenosti s průběhem poptávkového řízení v systému CSkontakt. Všeobecně je vysoce kladně hodnocena především rychlost, s jakou po zveřejnění poptávky přicházejí první nabídky. Seznamte se s příběhy poptávajících firem.

03/2016

Obliba CSkontaktu mezi poptávajícími roste

Zájem poptávajících firem o systém CSkontakt rychle roste. Jen během měsíce února jsme přijali, zpracovali a zveřejnili téměř 1 200 poptávek, což je asi 70% nárůst oproti lednu. Zadejte si také poptávku a ušetřete čas i peníze!

02/2016

Cena není vždy hlavním kritériem

Mýlí se ten dodavatel, který je přesvědčen, že na poptávkových serverech je možné získat zakázku jen prostřednictvím nejnižší ceny. Dosavadní zkušenosti z provozu CSkontaktu dosvědčují, že poptávající často před cenou preferují kvalitu. Nabídněte kvalitní produkt a získejte kvalitní zakázky!

01/2016

Velký zájem dodavatelů o CSkontakt

O systém CSkontakt je mezi dodavateli velký zájem od samého počátku. V současnosti v systému aktivně působí již více než 2 000 dodavatelů. Zapojte se rovněž, staňte se dodavatelem a využijte všech výhod našeho unikátního poptávkového systému.

12/2015

Poptávkový systém nové generace úspěšně spuštěn

CSkontakt je speciálně pro firmy určený poptávkový portál provozovaný společností B2M.CZ, která v něm zúročila 11 let zkušeností s firemními poptávkami. Jeho cílem je ještě více zjednodušit a zpřehlednit zadávání i správu poptávek firem prostřednictvím online komunikační platformy.

11/2015